logo

Bussijuhtide töölevõtmine TLT-s

Kui tunned, et tahaksid töötada bussijuhina, siis oled oodatud meile kandideerima. Bussijuhi amet eeldab vajalikke oskusi. 

TLT jaoks on bussijuhtide värbamisel oluline inimese soov töötada bussijuhina, teenindusvalmidus, D-kategooria juhiloa olemasolu ja eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil.  

TLT värbamise ja valiku protsess on väga põhjalik ning Sul tuleb läbida järgmised sammud: 

1. Kui Sul on olemas D-kategooria juhiluba, siis saada meile oma CV või anna oma soovist teada personal@tlt.ee  
2. Järgmise sammuna ootame Sind vestlusele, kus selgitame välja Sinu teenindusvalmiduse, Sinu pädevuse sõidukijuhina, kontrollime vajalike dokumentide olemasolu, vajadusel ka eesti keele oskuse taset ning teeme ka vajaliku proovisõidu. Proovisõit on tähtis osa personalivalikul, sest meie inimesed on igapäevases tihedas linnaliikluses. Ohutu sõidustiil on meile tähtis.  
3. Bussijuhiks saamisel tuleb läbida bussijuhi ametiõppe täiendkoolitus (kood 95), kus saab selgeks ameti eripära ning kõik nüansid, mida on vaja teada selle töö tegemiseks. 
4. Kui ka see on läbitud ning oled saanud positiivse vastuse, siis ootame Sind meie juurde ning meie esmakoolitus annab sulle vajaliku enesekindluse ettevõtte spetsiifikast ning sellest, kuidas meil selle töö peal hakkama saada.

5Kui Sul puudub töökogemus või Sa pole pikka aega bussijuhina töötanud või tuled meile teisest riigist/linnast, siis peaksid läbima ka stažeerimise koos bussijuht-juhendajaga ca 100 tunni ulatuses esimese kahe töönädala jooksul.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

 +372 51990608

ELA KAASA MEIE TEGEVUSTELE

TLT ÜKSUSED