Aasta Parimad 2022: Tunnusta ja kiida kolleege!

Nagu olete märganud, on meil kõigil sel aastal võimalik tunnustada neid toredaid kolleege, kes on jäänud mõne teo või hea ja õige suhtumisega silma. Kasutagem siis seda võimalust agaralt, sest kuigi kandidaadid Aasta Parimad 2022 tunnustamisürituse tarbeks on tänaseks esitatud, on alanud hääletamise aeg!

Iga inimene vajab tunnustust, isegi kui see alguses nõnda ei tundu. See, et Sind märgatakse ning tänatakse, on töökollektiivis ülioluline. Aasta Parimate valimise eesmärk on öelda AITÄH! ning tuua esile neid inimesi, kes oma väärtuste, käitumise ja suhtumisega on teistele igapäevaselt meie kollektiivis eeskujuks.

Oleme Aasta Parimate tunnustamisürituse tarbeks nimetanud 10 kategooriat, mis on seotud just TLT väärtustega ning kannavad neid parimal moel. Tänaseks on kandidaate esitatud töötajate poolt ca 200 ja kandidaate on ohtralt igas kategoorias. Enim on seni kandidaate esitatud „Aasta särasilm“ kategooriasse ning võib öelda, et selle üle on ainult hea meel – sest soovime ju teha kõik oma tööd rõõmuga ja sära silmis. Võrdselt on esitatud nii töötajaid kontorist kui sõidukijuhte, samuti remondi-, hooldus – ja koristuspersonali ning kolleege teistelt ametikohtadelt.

Nagu öeldud, on nüüd käes järgmine etapp selles protsessis ehk hääletamine. Esitatud kandidaadid on igas kategoorias tähestikulises järjekorras koos põhjendustega ning nüüd saavad kõik hääletada sobiva inimese poolt. Meie jaoks on olnud oluline just põhjendus, mida on kandidaati esitades välja toodud. Kui esitatud kandidaadil põhjendust ei olnud, siis tema nime teiste seast hääletades kahjuks ei leia.

Kutsun kõiki üles aktiivselt hääletama. Hääletamine on elektroonne ning seda saab teha ajavahemikul 10.11-21.11. Leia igas kategoorias inimene, kelle väärtused Sulle enim korda lähevad.

HÄÄLETA SIIN!

Kategooriate võitjaid ootame juba 3. detsembril TLT traditsioonilisele jõulupeole ja tunnustus antakse üle seal juhatuse liikmete poolt. Märka kolleegi ja anna omalt poolt panus tema tunnustamiseks, sest tänamine ja tunnustamine on kõigile oluline.

Personaliosakonna juhataja
Irene Metsis

2