GALERII: Juhatuse tutvumiskäik TLT-ga

Lennart Viikmaa, Andrei Novikov, Kaido Padar, Andrei Grishkun. Foto: Mark Kitajev

17. augusti hilistel tundidel külastasid TLT juhatuse esimees Kaido Padar ning juhatuse liikmed Lennart Viikmaa ja Andrei Novikov Kadaka tee bussidepood ja Paldiski mnt trollidepood.

Asjakohaseid selgitusi jagas tehnikadirektor Andrei Griškun. Tutvuti töödega, mida järgmiseks päevaks valmistudes õhtul ning öösel tehakse nagu busside garažeerimine, tankimine, veeremi koristus ning pesu ja trollide hooldamine. Töö käib meie ettevõttes ju ööpäevaringselt.

Kirjeldades oma muljeid, ütles juhatuse esimees Kaido Padar, et ringkäik kujunes igati õpetlikuks, andes juhatusele mõtlemisainet ning pannes tunnetama vastutust, mida pealinnale ühistransporditeenust pakkuva ettevõttena kanname. Ta tunnustas õhtuse ja öise vahetuse töötajaid, kinnitades, et ettevalmistus uueks päevaks käis nagu kellavärk. „Tihti jääb just õhtul ja öötundidel tehtav töö tähelepanuta, kuid see on ettevõttele ülimalt oluline ning õhtuse ja öise vahetuse tegijad väärivad igati tunnustust,“ leidis Padar.

Juhatusele jäi silma territooriumil toimiva logistika muljetavaldav täpsus, samuti töötajate motiveeritus ning selge ülevaade oma ülesannetest. Igaüks teab, millega tegeleb ja mõistab, mis temast oleneb. Negatiivse poole pealt jäi silma, et kuigi territooriumil on lubatud sõidukiirus 20 km/h, ei peetud sellest mõnikord kinni.

Õhtuse vahetuse töölised olid juhatuse huvist meeldivalt üllatunud. Anti väärtuslikku tagasisidet, räägiti muredest ja rõõmudest. Seda, kuidas hiline tutvumiskäik kulges, saab oma silmaga näha lisatud fotoülevaatest.

1