Keel selgeks vaid 15 minutiga päevas

Keeled. Foto: erakogu

Keeleõpe ei pea toimuma ainult klassiruumis, leia iga päev vaid 15 minutit ja õpi tööalaselt vajalikku keelt kasvõi puhkepausil, kasutades selleks nutitelefoni või arvutit.

Koostöös Speakly-ga pakume kõigile TLT töötajatele online-keeleõppe võimalust, et arendada oma eesti, vene või inglise keele oskust Speakly veebilehe või äpi kaudu. Selleks tuleb sul minna veebiaadressile https://speakly.me/business ning ära täita lehel olev vorm. Kasuta oma nime, telefoni ja emaili ning vali keel, mida õppida soovid. Ettevõtte koolitustega tegeleva inimese kontaktide lahtrisse kirjuta maigi.raukas@tlt.ee ja tel 53437108. Peale seda saad kinnitava emaili võimalusega 30 päeva tasuta online õpet proovida. Pärast 1-kuulist tasuta õpet saadetakse ettevõttele raport õppija edusammudest ning sul on võimalik taotleda õpingute jätkamist samuti aadressil maigi.raukas@tlt.ee.

Speakly on mugav ja lihtne ning õppimiseks ei lähe sul tarvis lugematul hulgal õpikuid ja töövihikuid. Keeleõppel arvestatakse sinu tänast taset ning liigud edasi just omas tempos. Alusta juba täna!

Ilusat tarkusekuud ja põnevaid uusi teadmisi!