Kiitused kolleegidele linnaelanikelt

Ühistransport talvistes tingimustes. Foto: Mark Kitajev

• Uskumatult hoolivaid bussijuhte on TLT kollektiivis. Tahan tänada hommikul Sõjamäe poolt Viru Keskuse suunal sõitvat juhti (Bussijaama peatuses kell 6:58) Kes mind ära ootas sel hetkel ega sõitnud kohe minema. Tänulik klient, hommik algas väga ilusasti!

• Tahaksin siiralt tänada sõidukite juhte (troll 1, number 433 ja troll 5, number 341), kes eile 06.12.2022 väga operatiivselt aitasid leida ja tagastada minu lemmikud kindad.

• Tahan tänada 11. dets. 2022 liin nr 2 Reisisadama D-terminal 14:50 väljumine. Oli väga sujuv pidurdamine ja kiirendamine bussijuhi poolt kogu sõidu kestel kuni Keskturuni, bussis püsti seistes oli seda väga meeldiv kogeda.

• Tunnustan ja kiidan kõiki Tallinna ühistranspordi juhte, kes eile ja täna roolis on. Väga rasketele oludele vaatamata rahulikud ja hoolivad. Täna hommikul kell 8:41 Raadikusilla peatusest väljunud bussi nr 35 juht käis korduvalt uksi puhastamas ja jaksas jätkuvalt reisijatele naeratada.

• Soovin kiita tänast bussijuhti, kes vaatamata rasketele ilmaoludele sai suurepäraselt ning professionaalselt liini teenindamisega hakkama. Buss liinil nr 55, suunal Hobujaama-Pinna, väljumisega Majaka peatusest 12.12.2022 ca kell 17:08.

• Tahtsin tänada eeskujuliku professionaalsuse eest bussijuhti numbriga 31, mis vaatamata rasketele ilmastikutingimustele viis meid koju.

• Soovin tänada naisbussijuhti, kes eile, 13. detsembri hommikul liinil nr 24 sõitis. Hommikul enne kella 07:00 olid ilmastikuolud Hõbemetsa elurajoonis kohutavad ja kuna busside graafikud seetõttu häiritud, läksin suvalisel hetkel õue, et proovida õnne bussile jõudmisel. Olen lapseootel ja lumetormis bussipeale jooksmine on väga keeruline. Bussijuht märkas mind keset teed ja tegi peatuse, et mind bussile lasta. See tegi kogu ülejäänud päevaks mu tuju heaks! Suur aitäh bussijuhile!

• 16.12.22 16:55 Tänan trolli 340 juhti, kes mu ära ootas.

• Soovin avaldada tänu bussiliini nr. 27 (buss nr 125) juhile, kes külmal talveilmal, 16. detsembri päeval kell 13:02 Oja lõpp-peatuses ei lasknud väljas külmetada, vaid avas uksed, et inimesed saaksid soojas bussis väljumist oodata.

• Minu tütar soovib tänada väga bussijuhti, kes täna (17. dets) sõitis 63 peal (1861) suunaga linna (Maneeži). Ta nägi, et minu laps ja tema sõbranna jooksid bussile. Buss oli juba Kelluka tee peatusest väljunud (12:22), kui bussijuht märkas jooksvaid lapsi ja keeras tee äärde tagasi, et lapsed peale võtta. Suur aitäh juhile! Laps kirjutas bussi nr ja andmed üles.

• Sooviksin südamest tänada ühte väga armsat ja inimlikku bussijuhti. kahjuks tema nime ei jõudnud küsida. Tegemist oli bussiga nr 32, reg. nr. 221 TAK, mis umbes kella 06:30 paiku oli Hallivanamehe peatuse kandis. Täpsemalt juhtus olukord, mil jooksin muu bussi peale, kuid kahjuks bussijuht ei märganud mind (pime aeg, täiesti arusaadav), mistõttu korraks peatus bussipeatuses, olin ca 10m kaugusel, kuid jooksin, aga bussijuht sõitis minema ilma uksi avamata. Selle bussi taga sõitiski buss nr 32, mille juht nägi seda olukorda pealt. Ise nukralt jäin bussipeatusesse seisma ja järgmist õiget bussi ootama. Bussi nr 32 juht peatus, lasi mulle signaali ja kutsus bussi, andes märku, et ta nägi seda olukorda ja aitab mind õige bussi peale saamisega. Sõitsime bussile järgi, millest ma maha jäin ja juba ülejärgmises peatuses sain välja tulla ja õige bussi peale ümber istuda. Arvestades praeguseid jalakäija jaoks raskeid teeolusid (väga libe, lumine) sain õige bussiga täpselt õigesse kohta. Enda poolt mitu korda tänasin bussi nr 32 juhti, kuid sooviksin seda sõnumit veel kord talle edastada. Minu suurimad tänud antud bussijuhile. Nii armas ja inimlik suhtumine tema poolt. Päev algas väga sooja tundega ja loodan, et see väike tänuavaldus jõuab ka temani ja ta ka teab, et tema heategu ei jäänud märkamata ja jäi väga südamesse.

• Palun öelge minu suur tänu edasi sellele bussijuhile, kes juhtis täna, 20. detsembril, bussi nr 45 suunaga Ülemistelt Väike-Õismäele. Buss peatus Ristil kell 10.07 ja jõudis Õismäele parklasse kell 10.29. Bussijuht vaatas hoolikalt bussi üle ja leidis sealt minu koti arvutiga, mille sain dispetšerilt kätte. Suur tänu!

• Reisija palus edastada tänu 442 trollijuhile, kes leidis eile 15.47 tema prillid.

• Sooviks kiita bussijuhti, kes sõitis teisipäeval 20.12.2022 liinil nr 46 kell 7.59 väljumisega Väike-Õismäelt suunaga Seli poole – aitäh! Nii meeldivat ja turvalist sõitu pole ammu kohanud! Kurvide võtmine, pidurdamine, kiirendamine- kõik toimus väga sujuvalt ja professionaalsel tasemel. See bussijuht on tõeliseks eeskujuks paljudele, hoidke teda!

• Suur aitäh trollijuhtidele Pilvile ja Andresele tänase (ja homse) jõulutrolli sõidu eest! Nad sobivad sinna ideaalselt. Vahva pere kes seda iga aasta teeb. Ainult kiidusõnad! Toredaid ja rahulikke jõule, vahva TLT meeskond!

• Soovin kiita bussijuhti (liin 63, buss 3245), mis tuli linnast Hobujaamas kell 14:49. Sõitis väga kenasti, rahulikult ja pööras ka ilusti. Aitäh talle!

• Reisija tänab bussijuhti garaažinumbriga 2700 – väga meeldiv oli hommikul tööle sõita bussis mängiva vaikse kena muusika saatel.

2