Kiitused meie kolleegidele

Buss talvel. Foto: Mark Kitajev
 • Tänan bussi 3400 juhti, kes mu peatuses ära ootas. 16. liinil, 29.11.22, 16:05.
 • Bussijuht gar.2133 on väga viisakas ja korrektne, ootab alati järgi jooksaid, peatub täpselt kõnnitee äärekivi juures, sõidab sujuvalt.
 • Tulin Pääskülast esmaspäeva pärastlõunal 1009-ga. Ma ei ole kindel, kui enesekindel juht oli (oli ehk hiljaaegu omandanud kategooria), aga ta sõitis väga korrektselt ja et mul on komme püüda väljuda eest ja öelda mõni tänusõna, siis see härra võttis tänud rõõmuga vastu (vahel ei õnnestu see nii hästi).
 • Soovin kiita tänast 13.11.2022 buss nr 13 juhti. Ta pidurdas väga hästi, sujuvalt, keeras väga kenasti keerukohtadel, kohalt sõitis ära sujuvalt. Ei teinud äkkpidurdusi ega äkkliigutusi. Tõsiselt hea oli sõita! See juht on ideaalne juht! Võiks olla eeskuju kõigile teistele juhtidele. Tõsiselt üllatav sõidukogemus!
 • Tere hea TLT juhtkond. Mina soovin tänada Tatjana Votjakovat märkamast ja hoolimast ning omapoolse tegutsemise eest. Nimelt jättis meie poeg oma koolikoti bussi ning me leidsime selle tänu Tatjana poolt tehtud FB kuulutusele. Kuulutus oli väga õigesti formuleeritud ja suhtlus oli väga viisakas. Eesti keel oli samuti heal tasemel. Palume tunnustada Tatjanat!
 • Täna hommikul seisin peatuses “Gonsiori” raadiomaja juures umbes kella 7:50-7:55 paiku. Gonsiori ja Kreutzwaldi ristmikul tekkis ummik. Kreutzwaldi tänaval seisis pikk järjekord autodest. Paar autot sõitsid kollase tulega ning loomulikult jäid seisma keset ristmikuteed. Buss 9 mõnda aega ootas, ei jõudnud liiklema hakatagi – autod seisid ees. Rohelise vilkuva tulega üritas buss liikuda, peatus samuti keset ristmikku, kuna pidi laskma jalakäijaid. Üks jalakäija peatus ülekäigurajal ja hakkas karjuma midagi bussijuhile, kes ei suutnud selles olukorras muud midagi teha, kui seista ja tasapisi liikuda omal rajal edasi. Jalakäija hakkas liikuma, siis jälle peatus, siis hüppas tagasi bussi ette, et veel midagi näidata või kisada bussijuhile. See ohtlik käitumine raskendas olukorda veelgi. Vähe sellest, ei rahunenud jalakäija ikkagi – võttis telefoni ja hakkas pildistama bussi. Oli kohutav pealt näha. Tegin talle märkuse. Ta oli lootusetu, kahjuks.
  Tahtsin kiita bussijuhti, kes üritas jõuda bussipeatuseni, mitte segada liiklust. Jalakäija aga ohustas enda, bussijuhi kui ka bussireisijate tervist. Bussijuhile kannatust ja tervist!
 • Viisakas ja tähelepanelik suhtumine bussi 3584 juhilt. 5. novembril kell 15:00 23. liinil.
 • Täna sõitsin 13. liini bussiga parda number 1011 Lakiotsa peatusest Seli peatuseni. Juht oli viisakas ja sõitis korrektselt, samuti sõitis täpselt graafiku järgi ja isegi ootas hilinevaid reisijaid. Olen väga tänulik bussijuhile.
 • Soovin tänada tänast 01.11.22 liini nr 36 bussijuhti, kes mind Rohelises peatuses kell 12:10 ära ootas. Olin ise valmis loobuma, sest ei saanud autode tõttu kiiresti teed ületada, aga ta ikka ootas mind ära. Üks super bussijuht ja hea inimene.
4