Kiitused meie töötajatele linnaelanikelt ja kolleegidelt

Kiitused linnaelanikelt

  • Soovin tänada bussijuht Albertit, kes sõitis 15. märtsil päeval bussiliinil nr. 66. Minu laps unustas telefoni bussi ja tänu Albertile saime telefoni kenasti tagasi. Oleme südamest väga tänulikud nii meeldivale ja abivalmile bussijuhile.
  • 18. märtsi hommikul ootas väga tore 33. liini (kõige esimene buss, kell 5:31) bussijuht Ehte peatuses ära 40. liini bussi. Olen väga tänulik talle, et jõudsin õigel ajal tööle.
  • 23. märtsil kell 16:36 bussis 2757 27. liinil ootas bussijuht ära kaugemalt jooksva väikese lapse. Tähelepanelik ja abivalmis tegutsemine.

Kiitused kolleegidelt

  • Bussijuht Boriss Puškinit kiidetakse, et ta oli kiirelt valmis oma plaane muutma ning asendama 9. märtsil oma kolleegi koolibussi roolis ja tagama seeläbi sujuva töö. Samuti tänatakse Roman Kuzovlevi, kes tuli puhkeajast tööle.
  • Soovin kiita trollipargi trollide koristajat Natalja Saveljevat. Olen märganud, et ta teeb oma tööd väga vastutustundlikult. Ta tühjendab trollis olevad prügikastid, pühib märja lapiga üle kõik trollis olevad ukse ja salongi torud ja käepidemed ning istmed, harjaga pühib trolli põrandad ja talvel lõhub jääd trolli astmelaudadelt. Ta eemaldab graffitit, kui see on võimalik. Tihti talle antud kemikaalid ei suuda graffitit eemaldada. Väiksemaid määrdumisi peseb ise lapi ja harjaga, aga suuremate määrdumiste korral saadab trolli märgpesulasse, teatades sellest trollide paigutajale. Tore, et on olemas sellised kohusetundlikud ja vastutustundlikud töötajad.