Kiitused meie töötajatele linnaelanikelt

Buss mere ääres. Foto: Mark Kitajev
  • Olen kaks õhtut järjest sõitnud bussiga nr. 64 suunal Ülemiste-Õismäe ja mõlemal õhtul on olnud sama bussijuht. Mõlemal päeval alustasin reisi kell 18:21 Ülemiste peatusest. Ühel päeval unustasin oma lemmikkindad bussi ning olin väga õnnetu. Mulle üllatuseks oli bussijuht kindad armatuurlauale omanikku ootama pannud ja sain oma kindad kätte.
  • 09. mai 07:40. Bussi 2591 juht liinil 5 peatus ja avas peale liikuma hakkamist jooksvale koolilapsele ukse. Viisakas, hooliv ja tähelepanelik liiklemine!
  • Sõitsin liinil nr. 10 bussiga 2325 kell 12:27 Nõmme keskusest Pääskülla ja bussijuht köitis koheselt mu tähelepanu. Harva kohtab sellist bussijuhti, kes päriselt hoolib oma reisijatest: vaatab hoolikalt, et kõik reisijad saaksid peale, olgu suurte kottidega, rattaga või lapsevankriga. Tänane juht sõitis sujuvalt ja oli nii liikluse kui reisijate suhtes tähelepanelik. Palun andke minu siirad ja sügavad tänusõnad sellele tublile bussijuhile edasi ja hoidke temast kindlasti kinni, sest usutavasti teeb ta nii mõnegi inimese päeva rõõmsaks.
  • Soovin tänada hea teeninduse ja rahuliku sõidu eest bussijuhti bussis 1289. Sõitsime 15:23 Ülemistelt Liivale. Olen ratastoolis liikleja, abilisega bussi peale ja ratastooli kohale saamine oli mureta, sõit sujus ning piduritega ratastool ei sõitnud bussis ringi.
  • Tahan kiita 29. mail trammi nr. 170 juhtinud Irinat! Mu tütrepoeg unustas Kadriorust Koplisse sõites noodivihiku trammi. Seda oli tal väga vaja esmaspäevasel tähtsal ettelaulmisel – ta laulab “Estonia” poistekoori kontsertkooris. Läksime umbes pool tundi hiljem, kui mina koju jõudsin ja laps oma muret mulle kurtnud oli, Kopli trammide lõpp-peatusse. Parajasti saabus tramm nr. 170, mida juhtis Irina. Me rääkisime talle mure ära ja Irina võttis ühendust kõigi liinil olnud trammidega. Peagi õnnestus tal leida tramm, kuhu noodivihik jäänud oli ja ta helistas mulle tagasi, andes teada, mis kell see tramm Koplisse jõuab. Olin trammil vastas. Arvan, et see oli tramm nr. 152. Ka selle trammi juht oli kena osavõtlik naine, oli otsinud ja vihiku tõepoolest leidnud ning andis selle mulle tagasi. Aga eriti tahan siiski Irinat tänada, kes ei pidanud paljuks oma puhkepausi meiega jändamisele kulutada.