Meeleolukas TLT jõulupidu tõi kokku arvukalt kolleege

TLT jõulupidu 2022. Foto: erakogu

Selleaastane meeleolukas TLT jõulupidu on toimunud ning toome teieni mõned mõtted, mida järgmisel aastal peo ladusaks toimumiseks ning head kolleegid, teie peo õnnestumiseks tähele panna.

Oleme korraldanud TLT jõulupidu 2018. aastast ja rõõm on tõdeda, et iga aastaga on osaleda soovivate kolleegide hulk kasvanud umbes 100 võrra. Kui 2018. aastal oli osalejaid Kultuurikatla saalis pea 150, siis 2019. aastal Lennusadamas juba 250. 2020. aastal jäi pidu COVID-19 tõttu ära, kuid 2021. aastal kogunes meid Kruiisisadama terminali 350. Sel aastal oli Klinkberg Venue maksimaalne mahutavus 440 ning see sai ka täidetud.

See on tähendanud aga korraldajatele üha suuremaid väljakutseid: seda nii sobiva peopaiga leidmisel kui toitlustuse ja meeleoluka programmi valimisel. „Mida arvukam ja erinevate soovide-muusikamaitsega seltskond, seda suuremaid väljakutseid pakub meile kõigile sobivate esinejate ning toitlustuslahenduste leidmine. On rõõm tõdeda, et saame igal aastal peale jõulupeo toimumist positiivset tagasisidet, kuid ühtlasi tähendab seda, et tõstame järjepidevalt enda jaoks peo sisus ja vormis kvaliteedilatti kõrgemale ehk peale pidu tekib kohene küsimus – kus järgmisel aastal võiks pidu toimuda?“ tõdeb haldusdirektor Tatjana Kovaljova.

Tema kinnitusel on juba täna alustatud ettevalmistustega 2023. aasta jõulupeoks. „Kuupäeva valime alati aasta ette ära, arvestades selle valikul, et see ei jääks päris pühadeaega, kui paljud kolleegid puhkavad või on tehtud plaanid perega. Detsembri algus on seetõttu alati esmane valik. Sama ka kohavalikuga: sel aastal mahutasime Klinkberg Venue klaastelki 440 inimest – järgmisel aastal peame arvestame seega eelduslikult, arvestades, et soovitakse tulla koos kaaslasega, veel rohkema hulgaga. Õnneks oleme tänaseks leidnud peo toimumiseks sobiva koha, mis on hetkel veel ehitamisel, seega  veel ei avalikusta. Kui aga kõik läheb plaanipäraselt, ei pea te, head kolleegid, kindlasti pettuma ning meil on, millega järgmine kord jälle suurejooneliselt üllatada!“ kinnitab Tatjana Kovaljova.

Et sellise hulga inimeste puhul on sooja toidu lauda toomise variant paraku välistatud, siis on kujunenud välja buffet ehk rootsi laua stiilis sooja toidu pakkumine. „Loodan, et kõik jäid sel aastal pakutava toiduvalikuga rahule. Igal aastal otsime lahendusi, kuidas üllatada ning õpime midagi, kuidas teie jaoks järgmisel aastal peo kontseptsiooni paremaks muuta,“ lisab ta. Sama on ka muusikavalikuga ning meelelahutusprogrammiga üldiselt – et oleks kõigile midagi ning saaks nii lihtsalt muusikat nautida, kui soovijad kaasa tantsida.

Tatjana Kovaljova sõnul on hea meel tõdeda, et meie inimesed on punktuaalsed ning 99,9% tasus peo eest õigeaegselt. „Mainin seda seetõttu, et see tegi peo korraldajate töö palju lihtsamaks. Oleme just seepärast läinud seda teed, et eelistame laudkondade kaupa registreerimist ning peopileti eest tasumist. Hoiame kokku nii aega ja energiat, sest peo korraldamine käib meil kõigil oma põhitöö kõrvalt. Lisaks muidugi see, et kuigi alustame igal aastal aegsasti, siis viimase hetkeni on veel detaile, mida täpsustada, mida muuta ning korraldajad saavad kergemini hingata alles siis, kui pidu läbi on.“

Meile endile pakub see suurt rõõmu, et saame olla osa sellisest erilisest peost ning loodame, et pidu andis võimaluse suhelda kolleegidega, nautida head toitu ja meelelahutust ning korraks aeg maha võtta!

Siinkohal suured tänusõnad kõigi kolleegide poolt lisaks Tatjana Kovaljovale veel Andres Koldrele, kes igal aastal organiseerib bussid ja paneb paika marsruudid, et pidulised saaksid peale keskööd mugavalt koju. Samuti peolisi registreerivatele Raili Evartsonile ja Imme Kivile, kes alati üritavad leida soovijatele paremad lauad ja vastata kõikidele peokorraldust puudutavatele küsimustele.

2