Ootame vabatahtlikke pildistamisele!

Oleme planeerimas taas aprilli teises pooles pildistamissessiooni, kuhu ootame vabatahtlikke.

Oodatud on kõik töötajad veeremikoristajatest juhatuse liikmeteni! Kui arvad, et sooviksid olla TLT visiitkaart ning figureerida sotsiaalmeedias, trükistel ning mujal, kuhu tehtavaid fotosid tarvis võib minna, siis ootame Sind endast märku andma, täites alloleva vormi.

Märgi vormi oma ees- ja perekonnanimi, kellena ja kus töötad ning kontakttelefon/meiliaadress, et saaksime Sinuga mugavalt ühendust võtta ning jagada asjassepuutuvat infot. Palun anna endast märku märtsi lõpuks.

Во второй половине апреля мы снова планируем делать фотосессию, для которой ищем добровольцев. Если считаешь, что Тебе хотелось бы быть визитной карточкой TLT и фигурировать в социальных сетях, в печатных изданиях, а также в других местах, где могут понадобиться сделанные фотографии, то дай о себе знать, заполнив нижеприведенную форму.

Отметь в форме свое имя и фамилию, кем и где работаешь, а также контактный телефон/адрес электронной почты, чтобы нам было удобно с Тобой связаться и передать  соответствующую информацию. Пожалуйста, дай знать к концу марта.

[ninja_form id=22]

7