Aasta parimate hääletus – beta

Siit leiad kandidaadid, keda tõsteti esile vähemalt ühe põhjendusega. Kommentaarid on esitatud muutmatul kujul eesti ja vene keeles.

TÄHELEPANU! Igas kategoorias saab anda vaid ühe (1) hääle. Vajuta sobiva kandidaadi peale, seejärel nuppu HÄÄLETAN.

Здесь кандидаты, кого отметили как минимум с одной причиной/описанием. Комментарии в неизменном виде на эстонском и русском языке.

ВНИМАНИЕ! В каждой категории можно дать лишь один (1) голос за кандидата. Выберите вам подходящего кандидата, нажав на его имя, затем нажмите кнопку HÄÄLETAN.

AASTA TEGU

Aasta jooksul ettevõtte tegevust, efektiivsust, innovatiivsust arendav tegu, mis on olulise kaaluga. Aasta tegu võib olla midagi, mis on oluliselt mõjutan kas töötajate heaolu, töökorralduse efektiivistamist ja parendamist, ettevõtte tegevuse edukust. Lõpliku otsuse teeb juhtkond.

Mероприятие или проект, которые повысили активность, эффективность и репутацию TLT в течение года, и которое значительно повлияло на каждого из нас. Предложить номинацию «дело года» может любой сотрудник TLT. Решение о лучшем проекте за руководством.

Aasta teo poolt hääl antud!

AASTA REISIJATE LEMMIK

Ta on töötaja, kes on meie reisijate lemmik. Ta märkab reisijaid, on hea teenindaja, hoolib reisijatest ja teeb nende igapäevase sõidu väga meeldivaks. Tema näol on tihti meeldiv naeratus, ta on viisakas, täpne, sõbralik ja heatahtlik.

Любимчик пассажиров, кто замечает каждого клиента, заботится о комфорте и делает ежедневные поездки очень приятными. Вежливый, пунктуальный, дружелюбный и доброжелательный водитель.

Aasta reisijate lemmiku poolt hääl antud!

AASTA UUS ALUSTAJA

Töötaja, kes on meie kollektiiviga liitunud või alustanud uuel positsioonil aasta jooksul. Ta on jäänud silma kiire kohanejana ning on oma kolleegidele tore kaastöötaja. Ta toob kaasa värskust, on julge avaldama arvamust ja mõtteid ning pakub välja uusi ideid. Oma valdkonnas on ta aktiivne, iseseisev ja tegutseb oma töö paremaks muutmise nimel. Temast õhkub töötahet ja pühendumust.

Человек , кто присоединился к коллективу TLT или перешел на новую позицию в течение этого года. Он отличился быстрой адаптацией и стал опорой для своих коллег. Он предлагает новые решения, выражает свое мнение, у него много интересных идей. Он активен в своей области и работает над улучшением деятельности всего предприятия.

Aasta uue alustaja poolt hääl antud!

AASTA ROOLIKEERAJA

Töötaja, kelle poole vaadates saad aru, et tegemist on oma ala profiga ning kes naudib seda, mida ta teeb. Ta on viisakas, eeskujulik ja kui tema on tööl, siis saavad kõik kindlad olla, et reisijad on rahul ning ühistransport õigel ajal peatuses. Kliendid tunnevad tema kohalolust rõõmu ja turvatunnet ning lahkuvad sõidukist hea tujuga. Töötaja, kes on liikluses eeskujuks nii kolleegidele kui ka kõigile teistele sõidukijuhtidele. Tema järgi joondub kogu liikluskultuur. Ta teeb kõike seda, mida teeb üks eeskujulik liikleja - on ettevaatlik ja tähelepanelik, tal ei ole avariisid ning viisakus liikluses on tal veres. Ta mitte ainult ei tea, kuidas peab eeskujulikult liiklema, vaid ka käitub nii.

Является тем сотрудником TLT, примеру которого следуют и коллеги, и другие участники дорожного движения. Он делает все, что должен делать примерный водитель - дружелюбно пропускает другие машины, показывает поворотники, осторожен на наших парковках, не имеет аварий, а пунктуальность и вежливость у него в крови.

Aasta roolikeeraja poolt hääl antud!

AASTA SÄRASILM

Töötaja, kes on innukas eeskuju kolleegidele. Teda ei näe kunagi mossitamas ja teda vaadates imetled endamisi seda entusiasmi ja töökirge. Ta on "jah, me suudame" suhtumisega ja lahendustele orienteeritud. Tema töö on alati suurepäraselt ja õigeaegselt tehtud.

Коллега, который улыбчив, энергичен и позитивно настроен, а все вопросы и проблемы, как правило, оперативно решены. Его работа пример для многих, потому что она сделана всегда на отлично.

Aasta särasilma poolt hääl antud!

AASTA KULDSED KÄED

Töötaja, kes tunneb läbi ja lõhki kõiki remondivõtteid, kelle käe all saavad kõik sõidukid korda ning kellel ei jää ükski sõiduki viga kahe silma vahele. Ta on oma ala vaieldamatu proff ning ükski viga ei jää märkamata ega remontimata.

Это наш сотрудник, кто с техникой на «ТЫ» и знает все технологии ремонта от и до. Он настоящий профессионал своего дела, качественно выполняющий свою работу. Его руки починят любую неисправность и ни одна проблема не останется нерешенной.

Aasta kuldsete käte poolt hääl antud!

AASTA AKTIVIST

Inimene, kes on oma loomult aktiivne, leiab võimalusi, kus oma energiat rakendada - teeb sporti, osaleb ühisüritustel, võtab ette, tegutseb igal rindel, on ettevõtte eest väljas.

По натуре своей человек активный, всегда находит возможность для реализации своей энергии в благих целях: будь то спорт, совместные мероприятия или различные соревнования. Он всегда на месте и всегда готов представить наше предприятие там, где нужно.

Aasta aktivisti poolt hääl antud!

AASTA HEATEGIJA

Töötaja, kelle jaoks head tegemine on loomuses - olgu see siis abi kolleegile, nõrgemate aitamine või mõnes heategevusprojektis osalemine. Tema on see, keda leiab alati sealt, kus on vaja abi ning on esimesena oma abikätt ka pakkumas. Ta aitab, toetab ja teeb seda kõike vaid heast tahtest.

Занимается ли он оказанием услуг нуждающимся, участвует в благотворительных проектах, вносит пожертвования или является надежной поддержкой своим коллегам. Он всегда придет на помощь в сложных ситуациях, поможет, выручит и сделает все это только по доброй воле.

Aasta heategija poolt hääl antud!

AASTA PUHTUSELOOJA

Töötaja, tänu kellele saabub märkamatult puhtus ja kord. Ta märkab kõike, mis vajaks korrastamist, tema töö tulemusel on ruumid ja sõidukid saanud parima väljanägemise.

Коллега, кто работает на нашем предприятии во имя чистоты и порядка. Его работа не проходит незаметно, ведь благодаря его усердию, все помещения и автобусы просто сверкают.

Aasta puhtuselooja poolt hääl antud!

AASTA TLT NÄGU

Töötaja, kes on paistab silma ja fännab TLT-d. Ta on tõeline ettevõtte saadik, kes tahab rääkida meist parimaid lugusid, olla eeskujuks teistele ning näidata enda tööd ja tegemisi ka väljapoole. Ta on uhke oma töö ja ettevõtte üle nii sõnades kui tegudes.

С радостью расскажет о своей профессии любому, поделится интересными фактами о работе в социальных сетях, снимется в рекламном ролике или корпоративной фотосессии. Его не нужно просить и уговаривать, он с удовольствием проявит инициативу и примет участие в продвижении имиджа TLT, как внутри организации, так и за ее пределами.

Eks sa ise oled ka TLT nägu, aga olgu peale!

Hääletamine lõppeb / Голосование заканчивается 21.11.2022 kell 15:00.

Küsimuste korral / по вопросам helista 643 4900 (EST/RUS).