Ruslan Plešanov: Kevadspartakiaadil olime kui üks mees väljas!

Ruslan Plešanov. Foto: Mark Kitajev

2015. aastast vahelduva eduga TLT-s töötav Ruslan on alati osanud hinnata sportlikku elustiili. Igapäevaselt 1. VKO-s bussirooli keerav kolleeg on ralli- ja ringrajasõiduga kokku puutunud terve elu ning ka lasketiir ja ujumine pole talle võõrad.

Peamine on aga Ruslani positiivne meel ning aktiivne olek. Tema agiteerimisel käis ka sel aastal Kevadspartakiaadil TLT meestest ja naistest koosnev võistkond. Ta on mitmeid aastaid seisnud hea selle eest, et TLT oleks Kevadspartakiaadil esindatud ning lisaks osalemisele tuleksid ka tulemused. Sel aastal saavutatud 8. koht pea 20 ettevõtte üldarvestuses on hea tulemus, kuid nagu Ruslan ütleb: “Alati saab paremini!“

Kuigi Ruslan ise oli Kevadspartakiaadil aktiivne – jõudis osaleda nii kardisõidus, keeglis, ujumises, bowlingus kui mälumängus – ning tõi mitmeid häid kohti koju, siis meeskondlike alade puhul tunnistab ta, et TLT-l on veel veidi arenguruumi. Kui Suve- ja Talvespartakiaad on tema sõnul olnud aastate vältel rohkem justkui vaba aja veetmine ning kergemad sportlikud tegevused, siis Kevad- ja Sügisspartakiaad on võistluslikke momente pilgeni täis.

„Sügisspartakiaadi tarbeks on just nüüd hea hakata valmistuma. Mulle tundub, et meis on majasiseselt ressurssi küll, kuid tarvis on saavutada enesekindlust ning näidata huvi üles. Ehk tasuks alustada näiteks TLT sisevõistluste traditsiooniga? Saaksime siis kõik end proovile panna ning taset katsetada ühel või teisel spordialal,“ viskab ta mõtte õhku.

Ning lisab: “Nüüd on meil veel Stebby ka, läbi mille on hea end proovile panna, harjutada ning paremaks muutuda nii isiklikke tulemusi kui meeskondlikku võistlust silmas pidades. Kutsun kolleege üles endast märku andma personaliosakonda, alati võib sel teemal mõtteid vahetada ka minu või Raoul Raidnaga ning asume üheskoos harjutama. Minu soov oleks, et edaspidi kujuneks meil tuumik, kelle sportlikus tasemes saaksime kõik kindlad olla – nõnda on hea üheskoos võistlustulle astuda, kui tunned oma kaaslasi!“

Tänud Ruslanile aktiivsuse eest TLT esindamisel!