Aastaring jaanuar 2023: Synlabis saab soodsamalt tervist kontrollida

Synlabi keskus Pärnu maanteel. Foto: synlab.ee

Me kõik saame oma tervise eest hoolitseda: liikudes rohkem, süües tervislikumalt ja kontrollides regulaarselt enda tervisenäitajaid. SYNLAB soovib olla siin toetavaks jõuks, luues võimaluse investeerida oma tervisesse ja heaollu ennetava tervisekontrolli näol.

Alates 05. jaanuarist kuni 31. jaanuarini 2023 on Tallinna Linnatranspordi töötajatel võimalus soetada SYNLABi tervisekontrolle soodsamatel tingimustel proovivõtupunktides Tallinnas, mille asukohad ning lahtiolekuajad leiate SIIN.

Soodustingimustel paketid:

Mehe tervisekontroll 94,35€ (tavahind 111€)

Naise tervise- ja ilupakett 122,40€ (tavahind 144€)

Terviseriski pakett nii naistele kui meestele 66,30€ (tavahind 78€)

Hinnad kehtivad vaid Tallinna Linnatranspordi töötajale ning kindlasti on vaja proovivõtupunkti saabudes esitada töötõend tõendamaks, et olete AS Tallinna Linnatransport töötaja.

Verevõtuks ei ole vaja aega broneerida. Tulge lihtsalt kohale ja näidake TLT töötõendit soodustuse saamiseks. Tasuda on võimalik kohapeal nii sularahas kui kaardiga. Soovi korral saate endale ka tavahinnaga lisaanalüüse tellida.

Tutvuge pakettide juures kindlasti ka proovivõtu juhendiga: Vereproov

Minu SYNLABi saabuvad olenevalt paketi valikust tulemused 2 kuni 7 tööpäeva jooksul, kus on välja toodud ka referentsväärtused. Tulemused on väga lihtsas ja loogilises fooride süsteemis. Tulemusi näete lisaks Minu SYNLABile ka digilugu.ee keskkonnas. Andes sealt loa muutuvad need nähtavaks ka perearstile.

1