TLT AS osaleb Kiviõli töömessil

Tallinna Linnatranspordi AS osaleb 22. oktoobril Kiviõli Rahvamajas toimuval töö- ja karjäärimessil, eesmärgiga leida juhte pealinna ühistransporti teenindavatele bussidele, trammidele ja trollidele ning remondi- ja hooldustöölisi.

TLT ASi personalijuhi Janika Seppori sõnul on ettevõte uute juhtide värbamiseks pööranud pilgu lisaks Tallinnale ja Harjumaale ka teistele Eesti piirkondadele. „Ida-Virumaal oleme edukalt osalenud Sillamäel toimunud karjäärimessil, kus sõlmisime mitmeid töölepinguid. Usume, et ka Kiviõlis leidub inimesi, kes riskivad end proovile panna nii nõudlikus ja vastutusrikkas, samas eneseteostust võimaldavas ametis nagu seda on pealinna ühissõidukijuht,“ selgitas Seppor.

„Pakume Ida-Virumaa inimestele stabiilset tööd arenevas transpordiettevõttes, valdkonna keskmisest kõrgemat palka ning 35 päevast puhkust. Toetame sportimist ja tervislikke eluviise. Tasuta saab käia ujumas ning soodustingimustel jõusaalis. Kaugemalt tööl käijatele pakume paindlikku graafikut ja ühiselamukohta,“ kirjeldas personalijuht töötingimusi TLT ASis.

Ta kinnitas, et ühistranspordi juhi amet on jõukohane ja sobiv ka naistele, kuna moodsate linnasõidukitega toimetulek ei vaja füüsilist jõudu, vaid pigem on linnaliikluses plussiks kohusetundlikkus ja tasakaalukus. TLT-s on juba enam kui 10% bussijuhtidest, trammi ja trollijuhtidest aga valdav enamus, naised.

Tallinna Linnatranspordi AS on stabiilne ja kiirelt arenev tööandja, kelle viimastest innovatiivsetest algatustest väärib märkimist Tallinna ühistranspordi gaasikütusele üleviimise ja sadamaga trammiühenduse loomise ettevalmistamine ning ainulaadse varuosade hankekeskkonna Etend rakendamine.

Tallinna Linnatranspordi AS teenindab kõiki pealinna bussi, trammi ja trolliliine. Ettevõttes töötab ligi 2000 inimest. Eesti suurim veondusettevõte on 96. riiki ühendava Ülemaailmse ühisveonduse assotsiatsiooni liige.

Töötukassa korraldatud töö- ja karjäärimessi peetakse Kiviõli Rahvamajas 22. oktoobril kell 10.00-13.00.