TLT AS osaleb Lasnamäe töömessil

Tallinna Linnatranspordi AS osaleb 5. oktoobril Lasnamäel Lindakivi Kultuurikeskuses toimuval töö- ja karjäärimessil, eesmärgiga leida juhte pealinna ühistransporti teenindavatele bussidele, trammidele ja trollidele ning remondi- ja hooldustöölisi.

TLT ASi personalijuhi Janika Seppori sõnul tegeleb ettevõte aktiivselt uute motiveeritud töötajate otsimisega, et leevendada bussijuhtide ja teiste ühistranspordi häireteta toimimist kindlustavate erialade asjatundjate puudust. „Lasnamäe töömess on meile oluline koht enda ettevõtte ja meie pakutud töötingimuste tutvustamiseks, sest teenindame oma ühissõidukitega igapäevaselt seda Tallinna suurimat, enam kui 120 tuhande elanikuga linnaosa. Lasnamäel asub meie veokorralduse osakond, nii et perspektiivikat ja arenguvõimalusi pakkuvat tööd otsivatel Lasnamäelastel on töömessil kindlasti asja meie väljapanekutega tutvuda,“ arvas Seppor.

„Pakume stabiilset tööd arenevas transpordiettevõttes, valdkonna keskmisest kõrgemat palka ning 35 päevast puhkust. Toetame sportimist ja tervislikke eluviise. Tasuta saab käia ujumas ning soodustingimustel jõusaalis. Kaugemalt tööl käijatele pakume paindlikku graafikut ja ühiselamukohta,“ kirjeldas personalijuht töötingimusi TLT ASis.

Ta kinnitas, et ühistranspordi juhi amet on jõukohane ja sobiv ka naistele, kuna moodsate linnasõidukitega toimetulek ei vaja füüsilist jõudu, vaid pigem on linnaliikluses plussiks kohusetundlikkus ja tasakaalukus. TLT-s on juba enam kui 10% bussijuhtidest, trammi ja trollijuhtidest aga valdav enamus, naised.

Tallinna Linnatranspordi AS on stabiilne ja kiirelt arenev tööandja, kelle viimastest innovatiivsetest algatustest väärib märkimist Tallinna ühistranspordi gaasikütusele üleviimise ja sadamaga trammiühenduse loomise ettevalmistamine ning ainulaadse varuosade hankekeskkonna Etend rakendamine.

Tallinna Linnatranspordi AS teenindab kõiki pealinna bussi, trammi ja trolliliine. Ettevõttes töötab ligi 2000 inimest. Eesti suurim veondusettevõte on 96. riiki ühendava Ülemaailmse Ühisveonduse Assotsiatsiooni liige.

TLT AS tegeleb aktiivse tööjõu värbamisega üle Eesti. Osaletud on Tallinna ja Harjumaa töö- ning karjäärimesidel ja messidel Viljandis, Sillamäel ning Kiviõlis. Töötukassa korraldatud töö- ja karjäärimessi peetakse Lindakivi Kultuurikeskuses 5. novembril kell 11.00-15.00.