TLT jätkab tööga senisel kursil

Buss suvel. Foto: Mark Kitajev

„Hiljutiste TLT juhatuses toimunud muutuste järel on peamine säilitada senine töörütm, toetada üksteist ning teenindada meie sõitjaid parimal võimalikul viisil,“ sõnab TLT juhatuse liige Lennart Viikmaa.

Mis saab TLT-s edasi?

Ettevõtte igapäevategevuses liigume edasi kõikide tegevustega, mis planeeritud. Suunaks on jätkuvalt keskkonnasõbralike ning innovaatiliste lahenduste kasutuselevõtt. Mai lõpus sõlmisime uute trammide hankelepingu, ettevalmistamisel on 15 elektribussi ning vastava infrastruktuuri hange. Sel suvel hakkavad saabuma optsiooniga hangitud 50 keskkonnasõbralikku gaasibussi. Tegevusi jagub.

Meie eesmärgiks on pakkuda linlastele nende vajadusi katvat ühistransporditeenust ning selles suunas anname endast parima. 

Mida tähendab toimunud muutus TLT töötajate ja linnaelanike jaoks?

Oluline on, et TLT-s valitseks rahumeelne ja üksteist toetav õhkkond. Võin kinnitada, et ühistranspordikorralduses ning teenuse osutamises ei muutu linlaste jaoks midagi: bussid-trollid-trammid väljuvad ikka kokkulepitud mahus ja ajal ning varem kokkulepitud tööeesmärkidega liigume üheskoos edasi.

Millal võiksid uued TLT juhatuse liikmed ametisse astuda?

Äsja kuulutati välja avalik konkurss TLT juhatuse esimehe ametikohale. Kui on nendel teemadel uudiseid, jagame infot ja anname kindlasti teada. Seni kutsun üles keskenduma oma igapäevatööle. Kuna vahepeal on saabunud suvi, on alanud ka puhkuste periood. Ettevõtte jaoks on oluline meie töötajate heaolu ning töö ja puhkuse tasakaal aitab sügisel plaanituga edasi liikuda.