TLT pühadeläkitus

Pühade ajal ei saa kodus püsida ühistranspordis, meditsiinis ega kaubanduses töötavad inimesed. Märka ja tunnusta neid, kes hoiavad meie elu liikumises!

Tallinna Linnatranspordi AS (TLT) tunnustab neid, kes väljakutsete rohkest aastast hoolimata ka pühade ajal kodus ei saa püsida, võimaldades meil nautida pühadeaega.

Statistikaameti tööjõu-uuringu andmetel teevad nädalavahetustel üle Eesti tööd enam kui 40 erineva ametiala esindajad, ühtekokku rohkem kui 190 000 inimest, kelle seas on meditsiini-, ühistranspordi-, pääste-, politsei- ja turvatöötajad, aga ka kokad, müüjad ja paljude teiste ametialade inimesed.

„Ajal, mil enamik meist saab nautida pühapäeva hommikul pannkooke või istuda jõulupühadel perega pidulauda, on tuhandeid inimesi, kes selle meile oma igapäevatööga võimalikuks teevad,“ selgitas TLT juhatuse esimees Deniss Boroditš, kelle sõnul  väärivad nad oma panuse eest tähelepanu ning tänu.

„Tallinna ühistransporti hoiab pühadeajal toimimas enam kui 700 inimest – ühissõidukijuhid, depootöötajad, tehnikud, koristajad, liikluskorraldajad ja teised. Nii saavad pealinlased sõita aastalõpul raekoja platsi kuuske imetlema või kalmistule lähedaste mälestuseks küünalt süütama, käia poes või vajadusel arsti juures,“ selgitas Boroditš. Ta rõhutas, et just need tuhanded inimesed, kes on valmis pühadeajal tööd tegema, võimaldavad teistel muretult kodus püsida – see on märkamist väärt.

TLT pühadesõnum on lihtne: igaüks, kes ühistranspordiga sõidab, poes enda ostude eest tasub, arsti või politsei abi vajab, peaks meeles pidama, et ka naeratus ja tänusõna neile, on pühadeajal olulise väärtusega.

„Need, kes sarnaselt pühade ajal töötavate inimestega kodus ei püsi, peaksid aga kindlasti tagama omalt poolt teiste turvalisuse – selleks palume jätkuvalt kanda ühissõidukites maski, hoida võimalusel distantsi ja panustada sellesse, et juba järgmistel pühadel oleks Eesti elu rohkem avatud ja vaba,“ nentis TLT juhatuse esimees oma üleskutses.