TLT osales Kevadspartakiaadil

Raoul Raidna. Foto: erakogu

TLT tublid töötajad osalesid 17.-22. aprill 2022 Firmaspordi Kevadspartakiaadil Tallinnas, kus saavutasime kahekümne ettevõtte seas 8. koha.

Kevadspartakiaadil olid väga huvitavad ja väljakutset pakkuvad alad nagu rogain, discgolf, kardisõit, keegel, ujumine, bowling, mälumäng, noolevise, male, kabe, ergomeetrite teatevõistlus ja jahilaskmine. Meie osalemist vedasid Kaidi Betti Käärik ning uskumatult initsiatiivikas ja eestvedav bussjuht Ruslan Plešanov. Paljuski just tänu Ruslanile saime mitmel alal TLT esindatud, ta lihtsalt ajas välja võistkondadesse vajalikud liikmed.

Meie eesmärgiks oli, et TLT saaks esindatud võimalikult paljudel aladel ja see meil peaaegu õnnestus. Kindlasti on siin meie ettevõttele mõtlemise ja lahenduste otsimise koht, kuidas edaspidi ettevõtte töötajaid teavitada ja kaasata, et oleksime parimal viisil esindatud ja nähtavad TLT brändi mainekujundamiseks.

Pakun välja, et organisatsioonikultuuris oleks asjakohane hakata ettevõttel korraldama ettevõtte siseselt erinevaid võistluseid, sh võimalusel struktuuriüksuste vahelisi spartakiaade erinevatel aladel. See tooks ettevõttesse elu ja elevust juurde ning tunneksime kindlasti ennast rohkem ühtse perena. Lisaks oleksime teadlikumad, kes on tegijad ja huvitatud mingil alal osalema.

  • Kardisõidus olid ootused suured, kuid finaalis tuli siiski vaid 5. koht. TLT poolt osalesid Viktoria Huul, Ruslan Plešanov, Kristjan Salvet, Aleksandr Svjatnoi, Miko Leesment. Et me tööpere teaks, siis meil on kaks väga tugevat kardisõitjat, Ruslan ja Kristjan.
  • Bowlingus panime välja kaks võistkonda ja mõlemad pääsesid finaali, kus esimene võistkond tuli 12. ja teine võistkond 13. kohale. Esimeses osalesid Helle Ehtnurm, Ruslan Plešanov, Aleksander Popov, Sergei Logvinenko ning teises osalesid Raili Evartson, Aleksandr Svjatnoi, Serhii Railenter ja Raoul Raidna.
  • Rogainis ehk valikorienteerumises võtsid võistluspaarina osa Gerly Saar ja Raoul Raidna.
  • Ergomeetrite (velo+suusa+sõude) teatevõistlusel osalesid Kristjan Salvet, Raoul Raidna ja Raili Evartson.
  • Mälumängu võistkonnas osalesid Urmo Ristisaar, Raoul Raidna, Ruslan Plešanov ja Kristjan Salvet.
  • Ettevõtte ainuke poodiumikoht tuli noolemängus, kus Raoul Raidna sai finaalis 3. koha.
  • Võtsime veel osa males (Raoul Raidna) ja ujumises (Volodymyr Salanzhii, Ruslan Plešanov ja Raoul Raidna) ning keeglis (Ruslan Plešanov ja Alexander Simakov)
  • Alad, kus me ei osalenud, olid discgolf, kabe ja jahilaskmine.

Järgmisena toimuvad Firmaspordi poolt korraldatavad võistlused:

  • 2022. aasta Suvespartakiaad 12.08-14.08.2022 Viljandis
  • Sügisspartakiaad 25.09-30.09.2022 Tallinna erinevates spordikeskustes.

Kasutagem kõik oma tervise jaoks me tööandja poolt antud 30 eur/kuus Stebby keskkonnas!

Tugevat tervist, harjutamist ja head enesetunnet meile kõigile!