Tuleohutusalane juhendamine uutele kontoritöötajatele

Tulekustuti. Foto: erakogu

Reedel 13.05.2022 toimub kontoritöötajatele mõeldud uue töötaja tuleohutusalane juhendamine.

Turva- ja ohutusekspert Raoul Raidna annab ülevaate tuleohutuse ABC-st ning seejärel saavad koolitusel osalejad läbi viia ka praktilist tegevust ehk iga töötaja saab proovida tulekustuti kasutamist.

Tuleohutusalase juhendamise eesmärgiks on viia uued töötajad, kes asuvad tööle TLT kontoripoolel, kurssi meie kontori eripäradega: tutvustada ennetavaid käitumisreegleid kontoriruumides ning anda juhiseid, kuidas on õige käituda reaalse ohu tekkel. Samuti jagatakse infot tuleohutuse eest vastutavate inimeste osas.

Järgmised samalaadsed koolitused saavad toimuma vastavalt vajadusele, kui taas on tööle tulnud mõned uued töötajad. Jooksvalt saab tuleohutusalast infot turva- ja ohutusekspert Raoul Raidnalt (raoul.raidna@tlt.ee; tel 5167398).

Ühtlasi tuletab Raoul Raidna meelde, et meie kõigi tuleohutusalastest teadmistest  ja hoiakutest sõltub tuleohutusalane turvalisus. Seda nii tööl kui kodus – seega loodame iga töötaja vastutustundlikule käitumisele ning et ka kodudes on olemas suitsuandur kui odavaim elupäästja.