Väärtuste töötoad kutsuvad osalema

„Väärtused on midagi, mis seob inimesed ettevõttes omavahel kokku ning aitab kaasa paremate tulemuste saavutamisele, loob konkurentsieelise või siis vastupidi, võib pärssida ettevõtte eesmärkide saavutamist,“ rääkis personaliosakonna juhataja Irene Metsis.

„Tahame saada atraktiivseks ja tugevaks tööandjaks ning üks olulisi näitajaid on ühised väärtused. Selleks, et aru saada, mida inimesed mõtlevad, mis on neile oluline ning millised on igapäevased lood tööelus, viisime augustis läbi 2 väärtuste töötuba-koolitust. Nendes osales 15 bussi- ja trollijuhti ning 18 kontoritöötajat. Nende arutelude tulemusena saame paika meie väärtused, mida inimesed TLT-s kannavad ning samuti valmistame ette järgmiseks aastaks põnevad ja atraktiivsed koolitusmaterjalid. Et tulevikus oleks osalenuid veelgi enam, muudame meie koolitused põnevaks ja kasulikuks läbi väärtusdilemmade,“ on personaliosakonna juhatajal heameel, et esimesed väärtuste töötoad juba nii populaarseks osutusid.

Sestap tehakse septembris veel kaks samasugust koolituspäeva: 16. septembril kontoritöötajatele ning 29. septembril trammiteenistusele.

Kel huvi, saab registreeruda:

Väärtuste töötuba kontoritöötajatele

16.09.2022
09:45 – 13:00
Kadaka tee 62a õppeklass, 211

[ninja_form id=22]

Väärtuste töötuba trammiteenistusele

29.09.2022
09:45 – 13:00
Kadaka tee 62a õppeklass, 211

[ninja_form id=24]

Väärtuste töötuba. Foto: Mark Kitajev
1